У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загорб - Ужгород(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загорб - Ужгород(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Загорб - Ужгород(всі вокзали) включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 17 хв зі станції Загорб і прибуває на станцію Ужгород(всі вокзали) о 17 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6547-6548 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 2 г 40 хв. Між станціями Загорб і Ужгород(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Жорнава(17.40), Малий Березний(18.32), Невицьке-Підзамок(19.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загорб - Ужгород(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загорб Ужгород(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загорб - Ужгород(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Загорб та Ужгород(всі вокзали) – 66.6 км. Ціна квитка на електричку Загорб Ужгород(всі вокзали) складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 05.32
Загорб
07.38
Ужгород
2 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6545-6546 Сянки Мукачево 15.17
Загорб
17.22
Ужгород
2 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6547-6548 Сянки Мукачево 17.36
Загорб
20.16
Ужгород
2 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загорб -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загорб — Ужгород(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ужгород(всі вокзали) — Загорб