У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загорб - Великий Березний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загорб - Великий Березний:

Поточний розклад електричок Загорб - Великий Березний включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 36 хв зі станції Загорб і прибуває на станцію Великий Березний о 18 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545-6546 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 0 г 48 хв. Між станціями Загорб і Великий Березний цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загорб - Великий Березний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загорб Великий Березний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загорб - Великий Березний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Загорб та Великий Березний – 23.7 км. Ціна квитка на електричку Загорб Великий Березний складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 05.32
Загорб
06.20
Великий Березний
48 хв Курсує щоденно - переглянути
6545-6546 Сянки Мукачево 15.17
Загорб
16.05
Великий Березний
48 хв Курсує щоденно - переглянути
6547-6548 Сянки Мукачево 17.36
Загорб
18.23
Великий Березний
47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загорб -Великий Березний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загорб — Великий Березний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Великий Березний — Загорб