У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загорб - Жорнава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загорб - Жорнава:

Поточний розклад електричок Загорб - Жорнава включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 36 хв зі станції Загорб і прибуває на станцію Жорнава о 17 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6547-6548 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Загорб і Жорнава цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загорб - Жорнава, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загорб Жорнава ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загорб - Жорнава можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 05.32
Загорб
05.36
Жорнава
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6545-6546 Сянки Мукачево 15.19
Загорб
15.23
Жорнава
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6547-6548 Сянки Мукачево 17.36
Загорб
17.40
Жорнава
4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загорб -Жорнава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загорб — Жорнава

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жорнава — Загорб