У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заячівка - Антонівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заячівка - Антонівка:

Поточний розклад електричок Заячівка - Антонівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 28 хв зі станції Заячівка і прибуває на станцію Антонівка о 23 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Ковель - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 2 г 2 хв. Між станціями Заячівка і Антонівка цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Рись(21.33), Польська Гора(22.21), Рафалівка(23.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заячівка - Антонівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заячівка Антонівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заячівка - Антонівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заячівка та Антонівка – 80.1 км. Ціна квитка на електричку Заячівка Антонівка складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Ковель Сарни 21.28
Заячівка
23.30
Антонівка
2 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заячівка -Антонівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заячівка — Антонівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Антонівка — Заячівка