З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Антонівка,Рівненська обл.
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Антонівка:

Розклад поїздів і електричок по станції Антонівка на сьогоднішній день включає в себе 2 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 2, 4 з них проходять і 0 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває ввечері. Перший, згідно розкладом, відправляється в 04 г 07 хв у напрямку до станції Ковель, а останній прибуває в 23 г 17 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 2 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Антонівка курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Антонівка, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Антонівка можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6319 Сарни Ковель 04.06 1 хв  04.07 Курсує щоденно - переглянути
142Ш Львів Бахмут 20.25 3 хв  20.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 22.18 4 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6320 Ковель Сарни 23.17 1 хв  23.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Антонівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Антонівка,Рівненська обл.

По станції Антонівка,Рівненська обл. курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Антонівка,Рівненська обл. Показати тільки електрички по станції Антонівка,Рівненська обл.