У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Закомар'я - Куткор
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Закомар'я - Куткор:

Поточний розклад електричок Закомар'я - Куткор включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 26 хв зі станції Закомар'я і прибуває на станцію Куткор о 06 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6093 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Закомар'я і Куткор цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Закомар'я - Куткор, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Закомар'я Куткор ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Закомар'я - Куткор можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Закомар'я та Куткор – 15.6 км. Ціна квитка на електричку Закомар'я Куткор складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091 Рівне Львів 06.26
Закомар'я
06.48
Куткор
22 хв Курсує щоденно - переглянути
6093 Здолбунів Львів 11.43
Закомар'я
12.26
Куткор
43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Закомар'я -Куткор можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Закомар'я — Куткор

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Куткор — Закомар'я