У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Закомар'я - Квасилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Закомар'я - Квасилів:

Поточний розклад електричок Закомар'я - Квасилів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 20 хв зі станції Закомар'я і прибуває на станцію Квасилів о 07 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096-6095 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 59 хв. Між станціями Закомар'я і Квасилів цей електропоїзд проїжджає 25 зупинок. Серед них Ожидів-Олесько(19.37), Михайлівка(20.51), Кам'яниця-Волинська(21.30), Ульбарів(22.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Закомар'я - Квасилів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Закомар'я Квасилів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Закомар'я - Квасилів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Закомар'я та Квасилів – 208.4 км. Ціна квитка на електричку Закомар'я Квасилів складає 110.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6384-6383 Красне Здолбунів 04.20
Закомар'я
07.22
Квасилів
3 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6096-6095 Львів Здолбунів 19.30
Закомар'я
23.29
Квасилів
3 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Закомар'я -Квасилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Закомар'я — Квасилів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Квасилів — Закомар'я