У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Закомар'я - Львів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Закомар'я - Львів:

Поточний розклад електричок Закомар'я - Львів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 21 хв зі станції Закомар'я і прибуває на станцію Львів о 07 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6093 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 41 хв. Між станціями Закомар'я і Львів цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Петричі(11.49), Полоничі(12.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Закомар'я - Львів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Закомар'я Львів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Закомар'я - Львів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091* Рівне Львів 06.21
Закомар'я
07.45
Львів
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6093* Здолбунів Львів 11.44
Закомар'я
13.25
Львів
1 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Закомар'я -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Закомар'я — Львів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Закомар'я