У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Закомар'я - Михайлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Закомар'я - Михайлівка:

Поточний розклад електричок Закомар'я - Михайлівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 21 хв зі станції Закомар'я і прибуває на станцію Михайлівка о 20 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Закомар'я і Михайлівка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Ожидів-Олесько(11.49), 58 Км(12.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Закомар'я - Михайлівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Закомар'я Михайлівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Закомар'я - Михайлівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6384-6383* Красне Здолбунів 04.20
Закомар'я
05.19
Михайлівка
59 хв Курсує щоденно - переглянути
6092* Львів Здолбунів 11.42
Закомар'я
12.46
Михайлівка
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095* Львів Здолбунів 19.21
Закомар'я
20.17
Михайлівка
56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Закомар'я -Михайлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Закомар'я — Михайлівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Михайлівка — Закомар'я