У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Закомар'я - Ожидів-Олесько
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Закомар'я - Ожидів-Олесько:

Поточний розклад електричок Закомар'я - Ожидів-Олесько включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 21 хв зі станції Закомар'я і прибуває на станцію Ожидів-Олесько о 19 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096-6095 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Закомар'я і Ожидів-Олесько цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Закомар'я - Ожидів-Олесько, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Закомар'я Ожидів-Олесько ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Закомар'я - Ожидів-Олесько можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Закомар'я та Ожидів-Олесько – 6.1 км. Ціна квитка на електричку Закомар'я Ожидів-Олесько складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6384-6383 Красне Здолбунів 04.20
Закомар'я
04.27
Ожидів-Олесько
7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6092* Львів Здолбунів 11.42
Закомар'я
11.49
Ожидів-Олесько
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095* Львів Здолбунів 19.21
Закомар'я
19.28
Ожидів-Олесько
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Закомар'я -Ожидів-Олесько можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Закомар'я — Ожидів-Олесько

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ожидів-Олесько — Закомар'я