У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Закомар'я - Пониковиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Закомар'я - Пониковиця:

Поточний розклад електричок Закомар'я - Пониковиця включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 30 хв зі станції Закомар'я і прибуває на станцію Пониковиця о 19 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6384-6383 сполученням Красне - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Закомар'я і Пониковиця цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Закомар'я - Пониковиця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Закомар'я Пониковиця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Закомар'я - Пониковиця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Закомар'я та Пониковиця – 27.0 км. Ціна квитка на електричку Закомар'я Пониковиця складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6384-6383 Красне Здолбунів 04.20
Закомар'я
04.49
Пониковиця
29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6092 Львів Здолбунів 11.18
Закомар'я
11.46
Пониковиця
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095 Львів Здолбунів 19.30
Закомар'я
19.58
Пониковиця
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Закомар'я -Пониковиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Закомар'я — Пониковиця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пониковиця — Закомар'я