У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Закомельська - Звидки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Закомельська - Звидки:

Поточний розклад електричок Закомельська - Звидки включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 31 хв зі станції Закомельська і прибуває на станцію Звидки о 19 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6426 сполученням Букине - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 2 г 47 хв. Між станціями Закомельська і Звидки цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Бабариківська(10.13), Сезонна(11.16), Будинок Відпочинку(12.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Закомельська - Звидки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Закомельська Звидки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Закомельська - Звидки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Закомельська та Звидки – 92.8 км. Ціна квитка на електричку Закомельська Звидки складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6408 Ізюм Харків 05.31
Закомельська
08.13
Звидки
2 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути
6426 Букине Харків 10.07
Закомельська
12.54
Звидки
2 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути
6430 Ізюм Харків 13.34
Закомельська
16.19
Звидки
2 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути
6404 Букине Харків 17.31
Закомельська
19.46
Звидки
2 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Закомельська -Звидки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Закомельська — Звидки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Звидки — Закомельська