У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звидки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Звидки:

Актуальний розклад електричок по станції Звидки містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Звидки з такими станціями і населеними пунктами як Букине, Харків-Пас., Ізюм, Гракове, Харків-Левада. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 37 хв до пункту призначення Савинці. Найближчі станції та зупинні пункти Жихор, Зміїв, Аксютівка, Борівська-Південна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Звидки відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Букине, Харків-Пас. - Гракове, Харків-Пас. - Ізюм. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Звидки відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Звидки - Харків від 20.00 грн. (39.2 км)

  • Звидки - Ізюм від 35.50 грн. (116.9 км)

  • Звидки - Зміїв від 17.00 грн. (11.0 км)

  • Звидки - Балаклія від 23.00 грн. (56.3 км)

  • Звидки - Основа від 20.00 грн. (34.0 км)

  • Звидки - Шебелинка від 20.00 грн. (38.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6401* Харків Букине 05.04 1 хв  05.05 Курсує щоденно - переглянути
6410 Савинці Харків 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6403 Харків Ізюм 07.54 1 хв  07.55 Курсує щоденно - переглянути
6605 Харків Гракове 08.13 1 хв  08.14 Курсує щоденно - переглянути
6408 Ізюм Харків 08.13 1 хв  08.14 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Савинці 09.56 1 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Букине 11.47 1 хв  11.48 Курсує щоденно - переглянути
6606 Гракове Харків 12.36 1 хв  12.37 Курсує щоденно - переглянути
6426* Букине Харків 12.54 1 хв  12.55 Курсує щоденно - переглянути
6407* Харків Ізюм 14.53 1 хв  14.54 Курсує щоденно - переглянути
6430* Ізюм Харків 16.19 1 хв  16.20 Курсує щоденно - переглянути
6432* Савинці Харків 17.28 1 хв  17.29 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Ізюм 18.26 1 хв  18.27 Курсує щоденно - переглянути
6404* Букине Харків 19.46 1 хв  19.47 Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Савинці 21.36 1 хв  21.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Звидки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Звидки