У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залісся - Філівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залісся - Філівка:

Поточний розклад електричок Залісся - Філівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 33 хв зі станції Залісся і прибуває на станцію Філівка о 22 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092 сполученням Черкаси - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Залісся і Філівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залісся - Філівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залісся Філівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залісся - Філівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Залісся та Філівка – 3.0 км. Ціна квитка на електричку Залісся Філівка складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092 Черкаси Гребінка 08.52
Залісся
08.57
Філівка
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6094 Черкаси Гребінка 17.52
Залісся
17.56
Філівка
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6096 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 22.33
Залісся
22.37
Філівка
4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залісся -Філівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залісся — Філівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Філівка — Залісся