У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залісся - Хацьки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залісся - Хацьки:

Поточний розклад електричок Залісся - Хацьки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 00 хв зі станції Залісся і прибуває на станцію Хацьки о 23 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6091 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями Залісся і Хацьки цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Чапаївка(05.45), Черкаси(06.25), Білозір'я(07.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залісся - Хацьки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залісся Хацьки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залісся - Хацьки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 05.42
Залісся
07.17
Хацьки
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути
6095 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 22.00
Залісся
23.25
Хацьки
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залісся -Хацьки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залісся — Хацьки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хацьки — Залісся