У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залісся - ЗТА
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залісся - ЗТА:

Поточний розклад електричок Залісся - ЗТА включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 20 хв зі станції Залісся і прибуває на станцію ЗТА о 15 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6095 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Залісся і ЗТА цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залісся - ЗТА, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залісся ЗТА ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залісся - ЗТА можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Залісся та ЗТА – 19.0 км. Ціна квитка на електричку Залісся ЗТА складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 05.45
Залісся
06.16
ЗТА
31 хв Курсує щоденно - переглянути
6093 Гребінка Черкаси 15.20
Залісся
15.48
ЗТА
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6095 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 21.59
Залісся
22.32
ЗТА
33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залісся -ЗТА можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залісся — ЗТА

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту ЗТА — Залісся