У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залютине - Харків-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залютине - Харків-Пас.:

Поточний розклад електричок Залютине - Харків-Пас. включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 58 хв зі станції Залютине і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6159-6160 сполученням Золочів - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Залютине і Харків-Пас. цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залютине - Харків-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залютине Харків-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залютине - Харків-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Залютине та Харків-Пас. – 4.0 км. Ціна квитка на електричку Залютине Харків-Пас. складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6159-6160 Золочів Харків 09.58
Залютине
10.11
Харків-Пас.
13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залютине -Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залютине — Харків-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків-Пас. — Залютине