У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залізничне - Чуднів-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залізничне - Чуднів-Волинський:

Поточний розклад електричок Залізничне - Чуднів-Волинський включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 27 хв зі станції Залізничне і прибуває на станцію Чуднів-Волинський о 16 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 16 хв. Між станціями Залізничне і Чуднів-Волинський цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Козятин-2(04.28), Райки(05.05), Вакуленчук(05.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залізничне - Чуднів-Волинський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залізничне Чуднів-Волинський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залізничне - Чуднів-Волинський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залізничне -Чуднів-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залізничне — Чуднів-Волинський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чуднів-Волинський — Залізничне