У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залізничне - Гордіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залізничне - Гордіївка:

Поточний розклад електричок Залізничне - Гордіївка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 27 хв зі станції Залізничне і прибуває на станцію Гордіївка о 17 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 37 хв. Між станціями Залізничне і Гордіївка цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Козятин-2(04.28), Райки(05.05), Вакуленчук(05.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залізничне - Гордіївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залізничне Гордіївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залізничне - Гордіївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 04.25
Залізничне
06.02
Гордіївка
1 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 10.55
Залізничне
12.31
Гордіївка
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Козятин Шепетівка 15.27
Залізничне
17.00
Гордіївка
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути
6261 Козятин Шепетівка 21.01
Залізничне
22.37
Гордіївка
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залізничне -Гордіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залізничне — Гордіївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гордіївка — Залізничне