У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залуги - Кам'яниця-Волинська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залуги - Кам'яниця-Волинська:

Поточний розклад електричок Залуги - Кам'яниця-Волинська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 28 хв зі станції Залуги і прибуває на станцію Кам'яниця-Волинська о 13 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096-6095 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 0 хв. Між станціями Залуги і Кам'яниця-Волинська цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Полоничі(18.36), Закомар'я(19.29), 58 Км(20.45), Підлужжя(21.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залуги - Кам'яниця-Волинська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залуги Кам'яниця-Волинська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залуги - Кам'яниця-Волинська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Залуги та Кам'яниця-Волинська – 171.4 км. Ціна квитка на електричку Залуги Кам'яниця-Волинська складає 95.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092 Львів Здолбунів 10.28
Залуги
13.02
Кам'яниця-Волинська
2 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095 Львів Здолбунів 18.30
Залуги
21.30
Кам'яниця-Волинська
3 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залуги -Кам'яниця-Волинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залуги — Кам'яниця-Волинська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'яниця-Волинська — Залуги