У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залуги - Курівці-Тернопільські
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залуги - Курівці-Тернопільські:

Поточний розклад електричок Залуги - Курівці-Тернопільські включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 21 хв зі станції Залуги і прибуває на станцію Курівці-Тернопільські о 19 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Львів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 1 хв. Між станціями Залуги і Курівці-Тернопільські цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Полоничі(09.46), Скваржава(10.25), Плугів(10.59), Озерна(11.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залуги - Курівці-Тернопільські, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залуги Курівці-Тернопільські ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залуги - Курівці-Тернопільські можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Залуги та Курівці-Тернопільські – 148.9 км. Ціна квитка на електричку Залуги Курівці-Тернопільські складає 80.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6042 Львів Тернопіль 09.40
Залуги
11.41
Курівці-Тернопільські
2 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6046 Львів Тернопіль 17.21
Залуги
19.14
Курівці-Тернопільські
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залуги -Курівці-Тернопільські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залуги — Курівці-Тернопільські

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Курівці-Тернопільські — Залуги