У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залуги - Пониковиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залуги - Пониковиця:

Поточний розклад електричок Залуги - Пониковиця включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 28 хв зі станції Залуги і прибуває на станцію Пониковиця о 11 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096-6095 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 28 хв. Між станціями Залуги і Пониковиця цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Полоничі(18.36), Закомар'я(19.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залуги - Пониковиця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залуги Пониковиця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залуги - Пониковиця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Залуги та Пониковиця – 88.0 км. Ціна квитка на електричку Залуги Пониковиця складає 50.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092 Львів Здолбунів 10.28
Залуги
11.46
Пониковиця
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095 Львів Здолбунів 18.30
Залуги
19.58
Пониковиця
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залуги -Пониковиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залуги — Пониковиця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пониковиця — Залуги