У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залуги - Утишків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залуги - Утишків:

Поточний розклад електричок Залуги - Утишків включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 28 хв зі станції Залуги і прибуває на станцію Утишків о 11 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096-6095 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Залуги і Утишків цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залуги - Утишків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залуги Утишків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залуги - Утишків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Залуги та Утишків – 55.7 км. Ціна квитка на електричку Залуги Утишків складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092 Львів Здолбунів 10.28
Залуги
11.09
Утишків
41 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095 Львів Здолбунів 18.30
Залуги
19.21
Утишків
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залуги -Утишків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залуги — Утишків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Утишків — Залуги