У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залуги - Зарваниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залуги - Зарваниця:

Поточний розклад електричок Залуги - Зарваниця включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 21 хв зі станції Залуги і прибуває на станцію Зарваниця о 18 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Львів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями Залуги і Зарваниця цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Полоничі(09.46), Скваржава(10.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залуги - Зарваниця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залуги Зарваниця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залуги - Зарваниця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Залуги та Зарваниця – 106.6 км. Ціна квитка на електричку Залуги Зарваниця складає 58.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6042 Львів Тернопіль 09.40
Залуги
10.52
Зарваниця
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6046 Львів Тернопіль 17.21
Залуги
18.26
Зарваниця
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залуги -Зарваниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залуги — Зарваниця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зарваниця — Залуги