У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарваниця - Залуги
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарваниця - Залуги:

Поточний розклад електричок Зарваниця - Залуги включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 02 хв зі станції Зарваниця і прибуває на станцію Залуги о 11 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6045 сполученням Тернопіль-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 11 хв. Між станціями Зарваниця і Залуги цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Злочів(17.51), Красне(18.23), Полоничі(18.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарваниця - Залуги, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарваниця Залуги ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарваниця - Залуги можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6041 Тернопіль Львів 10.02
Зарваниця
11.12
Залуги
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6045 Тернопіль Львів 17.44
Зарваниця
18.55
Залуги
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарваниця -Залуги можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарваниця — Залуги

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Залуги — Зарваниця