У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залуги - Здолбунів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Залуги - Здолбунів:

Поточний розклад електричок Залуги - Здолбунів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 54 хв зі станції Залуги і прибуває на станцію Здолбунів о 14 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096-6095 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 4 г 50 хв. Між станціями Залуги і Здолбунів цей електропоїзд проїжджає 32 зупинок. Серед них Полоничі(18.37), Закомар'я(19.20), 58 Км(20.11), Підлужжя(21.13), 128 Км(21.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Залуги - Здолбунів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Залуги Здолбунів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Залуги - Здолбунів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092* Львів Здолбунів 10.54
Залуги
14.48
Здолбунів-Пас.
3 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095* Львів Здолбунів 18.31
Залуги
23.21
Здолбунів-Пас.
4 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Залуги -Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Залуги — Здолбунів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Здолбунів — Залуги