У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занька - Карпати
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Занька - Карпати:

Поточний розклад електричок Занька - Карпати включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 47 хв зі станції Занька і прибуває на станцію Карпати о 14 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Занька і Карпати цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Занька - Карпати, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Занька Карпати ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Занька - Карпати можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Лавочне Мукачево 06.18
Занька
07.06
Карпати
48 хв Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 13.47
Занька
14.34
Карпати
47 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 18.13
Занька
19.04
Карпати
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Занька -Карпати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Занька — Карпати

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Карпати — Занька