У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занька - Неліпино
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Занька - Неліпино:

Поточний розклад електричок Занька - Неліпино включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 09 хв зі станції Занька і прибуває на станцію Неліпино о 06 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6187 сполученням Львів - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Занька і Неліпино цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Занька - Неліпино, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Занька Неліпино ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Занька - Неліпино можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Занька та Неліпино – 14.6 км. Ціна квитка на електричку Занька Неліпино складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Лавочне Мукачево 06.09
Занька
06.34
Неліпино
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 13.47
Занька
14.15
Неліпино
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 18.06
Занька
18.33
Неліпино
27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Занька -Неліпино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Занька — Неліпино

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Неліпино — Занька