У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занки - Братське Озеро
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Занки - Братське Озеро:

Поточний розклад електричок Занки - Братське Озеро включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 24 хв зі станції Занки і прибуває на станцію Братське Озеро о 09 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6431 сполученням Харків-Левада - Савинці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 44 хв. Між станціями Занки і Братське Озеро цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Слобожанська(19.30), Сезонна(20.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Занки - Братське Озеро, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Занки Братське Озеро ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Занки - Братське Озеро можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6403 Харків Ізюм 08.24
Занки
09.37
Братське Озеро
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6427 Харків Ізюм 13.50
Занки
15.13
Братське Озеро
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 19.23
Занки
21.07
Братське Озеро
1 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Занки -Братське Озеро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Занки — Братське Озеро

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Братське Озеро — Занки