У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Занки:

Актуальний розклад електричок по станції Занки містить всього 19 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Занки з такими станціями і населеними пунктами як Балаклія, Святогірськ, Харків-Левада, Шебелинка, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 02 хв до пункту призначення Ізюм. Найближчі станції та зупинні пункти Будинок Відпочинку, Слобожанська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Занки відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ізюм - Харків-Левада, Шебелинка - Харків-Левада, Харків-Левада - Ізюм. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Занки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441 Харків Балаклія 00.38 1 хв  00.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6407 Харків Святогірськ 03.08 1 хв  03.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6406 Ізюм Харків 04.10 1 хв  04.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6409 Харків Шебелинка 05.15 1 хв  05.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6408 Ізюм Харків 05.16 2 хв  05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6410 Балаклія Харків 05.38 1 хв  05.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6860 Шебелинка Харків 06.22 1 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6412 Ізюм Харків 07.05 1 хв  07.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6411 Харків Ізюм 08.14 1 хв  08.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6418 Святогірськ Харків 09.01 2 хв  09.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6419 Харків Ізюм 10.16 10 хв  10.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6424 Ізюм Харків 13.14 1 хв  13.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6425 Харків Ізюм 13.36 1 хв  13.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6680 Ізюм Харків 17.37 1 хв  17.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6446 Ізюм Харків 18.54 1 хв  18.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6431 Харків Савинці 19.03 1 хв  19.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6435 Харків Ізюм 20.35 1 хв  20.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6438 Савинці Харків 21.27 9 хв  21.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6439 Харків Ізюм 22.01 1 хв  22.02 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Занки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Занки