У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занки - Кар'єр
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Занки - Кар'єр:

Поточний розклад електричок Занки - Кар'єр включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 26 хв зі станції Занки і прибуває на станцію Кар'єр о 07 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6601 сполученням Занки - Осинове, в цьому випадку поїздка займе 2 г 6 хв. Між станціями Занки і Кар'єр цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Скрипаї(05.43), Гракове(06.29), Шевченкове-Південне(06.57), Гроза(07.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Занки - Кар'єр, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Занки Кар'єр ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Занки - Кар'єр можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6601 Занки Осинове 05.26
Занки
07.32
Кар'єр
2 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Занки -Кар'єр можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Занки — Кар'єр

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кар'єр — Занки