З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кар'єр
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кар'єр:

Актуальний розклад електричок по станції Кар'єр містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кар'єр з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Південний, Гракове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 05 хв до пункту призначення Гракове. Найближчі станції та зупинні пункти Старовірівка, Осадьківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кар'єр відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Куп'янськ-Південний - Гракове, Гракове - Куп'янськ-Південний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кар'єр відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6341-6342 Гракове Куп'янськ 06.09 1 хв  06.10 Курсує щоденно - переглянути
6343-6344 Куп'янськ Гракове 08.58 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6347-6348 Гракове Куп'янськ 18.35 1 хв  18.36 Курсує щоденно - переглянути
6349-6350 Куп'янськ Гракове 21.04 1 хв  21.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кар'єр можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кар'єр