У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занки - Харків-Вантажний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Занки - Харків-Вантажний:

Поточний розклад електричок Занки - Харків-Вантажний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 48 хв зі станції Занки і прибуває на станцію Харків-Вантажний о 15 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6408 сполученням Ізюм - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями Занки і Харків-Вантажний цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Будинок Відпочинку(07.30), Аксютівка(08.07), Безлюдівка(08.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Занки - Харків-Вантажний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Занки Харків-Вантажний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Занки - Харків-Вантажний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6408 Ізюм Харків 07.25
Занки
09.00
Харків-Вантажний
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути
6426* Ізюм Харків 13.48
Занки
15.18
Харків-Вантажний
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Занки -Харків-Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Занки — Харків-Вантажний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків-Вантажний — Занки