У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Западинці - Великі Юначки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Западинці - Великі Юначки:

Поточний розклад електричок Западинці - Великі Юначки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 58 хв зі станції Западинці і прибуває на станцію Великі Юначки о 19 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6372 сполученням Гречани - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 15 хв. Між станціями Западинці і Великі Юначки цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Красилів(18.09), Дачна(18.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Западинці - Великі Юначки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Западинці Великі Юначки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Западинці - Великі Юначки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6372 Гречани Шепетівка 17.58
Западинці
19.13
Великі Юначки
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Западинці -Великі Юначки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Западинці — Великі Юначки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Великі Юначки — Западинці