У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Запоріжжя Ліве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя - Запоріжжя Ліве:

Поточний розклад електричок Запоріжжя - Запоріжжя Ліве включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 18 хв зі станції Запоріжжя і прибуває на станцію Запоріжжя Ліве о 08 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6582 сполученням Запоріжжя-2 - Синельникове-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Запоріжжя і Запоріжжя Ліве цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них 6 Км(16.23), 13 Км(16.51), Любимівка(17.06), Новогупалівка(17.32), Славгород-Південний(17.50), Івківка(18.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя - Запоріжжя Ліве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Запоріжжя Ліве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя - Запоріжжя Ліве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя та Запоріжжя Ліве – 9.6 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя Запоріжжя Ліве складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6536 Запоріжжя Лозова 08.18
Запоріжжя-2
08.35
Запоріжжя Ліве
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6582* Запоріжжя Синельникове 16.16
Запоріжжя-2
16.36
Запоріжжя Ліве
20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6584 Запоріжжя Синельникове 20.20
Запоріжжя-2
20.38
Запоріжжя Ліве
18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя -Запоріжжя Ліве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Запоріжжя Ліве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя Ліве — Запоріжжя