У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-Кам'янське - 178 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя-Кам'янське - 178 Км:

Поточний розклад електричок Запоріжжя-Кам'янське - 178 Км включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 29 хв зі станції Запоріжжя-Кам'янське і прибуває на станцію 178 Км о 22 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6536 сполученням Верхівцеве - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Запоріжжя-Кам'янське і 178 Км цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них 160 Км(19.07), Сухачівка(19.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя-Кам'янське - 178 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя-Кам'янське 178 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя-Кам'янське - 178 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя-Кам'янське та 178 Км – 33.0 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя-Кам'янське 178 Км складає 18.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя-Кам'янське -178 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-Кам'янське — 178 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 178 Км — Запоріжжя-Кам'янське