У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запитів - Підзамче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запитів - Підзамче:

Поточний розклад електричок Запитів - Підзамче включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 52 хв зі станції Запитів і прибуває на станцію Підзамче о 07 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6053 сполученням Сокаль - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Запитів і Підзамче цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запитів - Підзамче, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запитів Підзамче ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запитів - Підзамче можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запитів та Підзамче – 17.7 км. Ціна квитка на електричку Запитів Підзамче складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6051 Стоянів Львів 06.52
Запитів
07.19
Підзамче
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6053 Сокаль Львів 08.15
Запитів
08.43
Підзамче
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запитів -Підзамче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запитів — Підзамче

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Підзамче — Запитів