У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запитів - Воля-Холоївська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запитів - Воля-Холоївська:

Поточний розклад електричок Запитів - Воля-Холоївська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 27 хв зі станції Запитів і прибуває на станцію Воля-Холоївська о 21 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6052 сполученням Львів - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 18 хв. Між станціями Запитів і Воля-Холоївська цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Колодне(20.44), Сапіжанка(21.04), Селець-Беньків(21.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запитів - Воля-Холоївська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запитів Воля-Холоївська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запитів - Воля-Холоївська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6052 Львів Стоянів 20.27
Запитів
21.45
Воля-Холоївська
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запитів -Воля-Холоївська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запитів — Воля-Холоївська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Воля-Холоївська — Запитів