У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічанка - Харків-Левада
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічанка - Харків-Левада:

Поточний розклад електричок Зарічанка - Харків-Левада включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 00 хв зі станції Зарічанка і прибуває на станцію Харків-Левада о 08 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6173 сполученням Золочів - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями Зарічанка і Харків-Левада цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Подвірки(07.04), 6 Км(07.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічанка - Харків-Левада, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічанка Харків-Левада ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічанка - Харків-Левада можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6173 Золочів Харків 07.00
Зарічанка
08.14
Харків-Левада
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічанка -Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічанка — Харків-Левада

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків-Левада — Зарічанка