У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заріччя(Берегове) - Львів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заріччя(Берегове) - Львів:

Поточний розклад електричок Заріччя(Берегове) - Львів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 32 хв зі станції Заріччя(Берегове) і прибуває на станцію Львів о 07 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6102 сполученням Мостиська-2 - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 34 хв. Між станціями Заріччя(Берегове) і Львів цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Судова Вишня(05.14), Волчухи(05.31), Затока(05.56), Зимна Вода(06.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заріччя(Берегове) - Львів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заріччя(Берегове) Львів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заріччя(Берегове) - Львів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6102 Мостиська Львів 05.08
Заріччя(Берегове)
06.42
Львів
1 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6106 Мостиська Львів 06.32
Заріччя(Берегове)
07.59
Львів
1 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6112 Мостиська Львів 18.04
Заріччя(Берегове)
19.35
Львів
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заріччя(Берегове) -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заріччя(Берегове) — Львів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Заріччя(Берегове)