У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заріччя(Берегове) - Цунів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заріччя(Берегове) - Цунів:

Поточний розклад електричок Заріччя(Берегове) - Цунів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 32 хв зі станції Заріччя(Берегове) і прибуває на станцію Цунів о 07 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6102 сполученням Мостиська-2 - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Заріччя(Берегове) і Цунів цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Судова Вишня(05.14), Волчухи(05.31), Затока(05.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заріччя(Берегове) - Цунів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заріччя(Берегове) Цунів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заріччя(Берегове) - Цунів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заріччя(Берегове) та Цунів – 34.8 км. Ціна квитка на електричку Заріччя(Берегове) Цунів складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6102 Мостиська Львів 05.08
Заріччя(Берегове)
06.02
Цунів
54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6106 Мостиська Львів 06.32
Заріччя(Берегове)
07.21
Цунів
49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6112 Мостиська Львів 18.04
Заріччя(Берегове)
18.56
Цунів
52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заріччя(Берегове) -Цунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заріччя(Берегове) — Цунів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Цунів — Заріччя(Берегове)