У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заріччя(Берегове) - Волчухи
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заріччя(Берегове) - Волчухи:

Поточний розклад електричок Заріччя(Берегове) - Волчухи включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 04 хв зі станції Заріччя(Берегове) і прибуває на станцію Волчухи о 18 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6102 сполученням Мостиська-2 - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 23 хв. Між станціями Заріччя(Берегове) і Волчухи цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заріччя(Берегове) - Волчухи, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заріччя(Берегове) Волчухи ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заріччя(Берегове) - Волчухи можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заріччя(Берегове) та Волчухи – 16.3 км. Ціна квитка на електричку Заріччя(Берегове) Волчухи складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6102 Мостиська Львів 05.08
Заріччя(Берегове)
05.31
Волчухи
23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6106 Мостиська Львів 06.32
Заріччя(Берегове)
06.54
Волчухи
22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6112 Мостиська Львів 18.04
Заріччя(Берегове)
18.26
Волчухи
22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заріччя(Берегове) -Волчухи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заріччя(Берегове) — Волчухи

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Волчухи — Заріччя(Берегове)