У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заріччя - Лавриків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заріччя - Лавриків:

Поточний розклад електричок Заріччя - Лавриків включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 20 хв зі станції Заріччя і прибуває на станцію Лавриків о 22 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002-6001 сполученням Львів - Рава Руська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Заріччя і Лавриків цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заріччя - Лавриків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заріччя Лавриків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заріччя - Лавриків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заріччя та Лавриків – 10.2 км. Ціна квитка на електричку Заріччя Лавриків складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002-6001* Львів Рава Руська 22.20
Заріччя
22.38
Лавриків
18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заріччя -Лавриків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заріччя — Лавриків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лавриків — Заріччя