У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічево - Чоп-Перев.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічево - Чоп-Перев.:

Поточний розклад електричок Зарічево - Чоп-Перев. включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 35 хв зі станції Зарічево і прибуває на станцію Чоп-Перев. о 18 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6547-6548 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 2 г 24 хв. Між станціями Зарічево і Чоп-Перев. цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Перечин(18.57), ЛВЧ-5(19.48), Струмківка(20.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічево - Чоп-Перев., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічево Чоп-Перев. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічево - Чоп-Перев. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зарічево та Чоп-Перев. – 46.2 км. Ціна квитка на електричку Зарічево Чоп-Перев. складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 06.49
Зарічево
09.13
Чоп-Перев.
2 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6545-6546 Сянки Мукачево 16.35
Зарічево
18.11
Чоп-Перев.
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
6547-6548 Сянки Мукачево 18.51
Зарічево
21.15
Чоп-Перев.
2 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічево -Чоп-Перев. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічево — Чоп-Перев.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чоп-Перев. — Зарічево