У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічево - Дубриничі(пл)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічево - Дубриничі(пл):

Поточний розклад електричок Зарічево - Дубриничі(пл) включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 12 хв зі станції Зарічево і прибуває на станцію Дубриничі(пл) о 21 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6523-6524 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Зарічево і Дубриничі(пл) цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічево - Дубриничі(пл), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічево Дубриничі(пл) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічево - Дубриничі(пл) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зарічево та Дубриничі(пл) – 3.7 км. Ціна квитка на електричку Зарічево Дубриничі(пл) складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 09.10
Зарічево
09.14
Дубриничі(пл)
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520 Мукачево Сянки 11.33
Зарічево
11.37
Дубриничі(пл)
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6523-6524 Мукачево Сянки 21.12
Зарічево
21.16
Дубриничі(пл)
4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічево -Дубриничі(пл) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічево — Дубриничі(пл)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дубриничі(пл) — Зарічево