У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічево - Кам'яниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічево - Кам'яниця:

Поточний розклад електричок Зарічево - Кам'яниця включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 51 хв зі станції Зарічево і прибуває на станцію Кам'яниця о 19 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541-6542 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Зарічево і Кам'яниця цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічево - Кам'яниця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічево Кам'яниця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічево - Кам'яниця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 06.46
Зарічево
07.08
Кам'яниця
22 хв Курсує щоденно - переглянути
6549-6550 Сянки Мукачево 16.30
Зарічево
16.50
Кам'яниця
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6565-6566 Сянки Мукачево 18.51
Зарічево
19.11
Кам'яниця
20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічево -Кам'яниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічево — Кам'яниця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'яниця — Зарічево