У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічево - Холмок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічево - Холмок:

Поточний розклад електричок Зарічево - Холмок включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 35 хв зі станції Зарічево і прибуває на станцію Холмок о 17 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541-6542 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 1 г 48 хв. Між станціями Зарічево і Холмок цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Перечин(06.55), Ужгород(07.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічево - Холмок, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічево Холмок ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічево - Холмок можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зарічево та Холмок – 29.1 км. Ціна квитка на електричку Зарічево Холмок складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542* Сянки Мукачево 06.48
Зарічево
08.36
Холмок
1 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути
6545-6546* Сянки Мукачево 16.35
Зарічево
17.40
Холмок
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6547-6548* Сянки Мукачево 18.51
Зарічево
20.37
Холмок
1 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічево -Холмок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічево — Холмок

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Холмок — Зарічево