У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічево - Малий Березний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічево - Малий Березний:

Поточний розклад електричок Зарічево - Малий Березний включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 21 хв зі станції Зарічево і прибуває на станцію Малий Березний о 11 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6527-6528 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Зарічево і Малий Березний цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічево - Малий Березний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічево Малий Березний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічево - Малий Березний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 09.10
Зарічево
09.27
Малий Березний
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520 Мукачево Сянки 11.21
Зарічево
11.38
Малий Березний
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6527-6528 Мукачево Сянки 21.11
Зарічево
21.30
Малий Березний
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічево -Малий Березний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічево — Малий Березний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Малий Березний — Зарічево