У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічево - Невицьке
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічево - Невицьке:

Поточний розклад електричок Зарічево - Невицьке включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 51 хв зі станції Зарічево і прибуває на станцію Невицьке о 19 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545-6546 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Зарічево і Невицьке цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічево - Невицьке, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічево Невицьке ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічево - Невицьке можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 06.48
Зарічево
07.19
Невицьке
31 хв Курсує щоденно - переглянути
6545-6546 Сянки Мукачево 16.35
Зарічево
17.06
Невицьке
31 хв Курсує щоденно - переглянути
6547-6548 Сянки Мукачево 18.51
Зарічево
19.21
Невицьке
30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічево -Невицьке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічево — Невицьке

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Невицьке — Зарічево