У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічево - Ставне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічево - Ставне:

Поточний розклад електричок Зарічево - Ставне включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 12 хв зі станції Зарічево і прибуває на станцію Ставне о 22 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6519-6520 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 1 г 27 хв. Між станціями Зарічево і Ставне цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Дубриничі(пл)(11.37), Пороги(12.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічево - Ставне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічево Ставне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічево - Ставне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зарічево та Ставне – 45.9 км. Ціна квитка на електричку Зарічево Ставне складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 09.10
Зарічево
10.37
Ставне
1 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520 Мукачево Сянки 11.33
Зарічево
13.00
Ставне
1 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6523-6524 Мукачево Сянки 21.12
Зарічево
22.38
Ставне
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічево -Ставне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічево — Ставне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ставне — Зарічево